27 Mart 2019 Çarşamba

SA7539/KY56-HS24: Yeni Zellanda Katliamcısı, DAEŞ, Ayasofya, Konstantiniyye, Siyah Güneş, Güneş Kültü, NASA, Aşk, Sufiyye, Hitler, Yitik Hikmet

Sonsuz Ark'ın Notu:
Adem'in bildiklerini bilseydik, neler değişirdi bilmiyoruz, ama en azından ondan günümüze dek Allah tarafından dünya ve ahiret mutluluğumuz için gönderilen tek din olan İslam'ın aslında tam olarak ne olduğunu çok iyi bilirdik. Evet, tahrif edilmesine Allah'ın izin vermediği Hakiki İslam'ın anlatıldığı son kitap Kur'an var elimizde, ancak onu da küfrün, yani zulmün, yani karanlığın en vahşi, en şeytanî yetenekleri ile okunmaz, anlaşılmaz diyerek, önceki kitaplar gibi insandan uzaklaştırdılar. Gönderilen peygamberleri yalanlayanlar, öldürenler kim idiyse onlar hep birbirlerine şeytanın yolunu öğrettiler binlerce yıl, biz Adem'in bildiklerini bilmemekle büyük bir zaaf içerisinde onların bize ne yapmayı tasarladığını fark etmekte çok zorluk çektik, halen de çekiyoruz, ama aramızda iğne ile kuyu kazar gibi çalışan ve akleden samimi insanlar da var ve aramızdan birileri şeytanın yolunda çalışıp çabalayanların birbirleri ile ilişkilerini görebiliyor artık ve anlatmaya çalışıyorlar. Aşağıdaki yayında, maksadı bu zemin olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Seçkin Deniz, 27.03.2019


* Jim Carrey insan ayırmayan “Güneş”in merhametini (!)anlatan taze bir örnek

* Jim Carrey Yeni Zelanda katliamı münasebeti ile Ah! Mine’l Aşk demiş..

Ejderha bakışlı he'nin
İki gözü iki çeşme
Ve ayaklar altında yamyassı


*Mesaj şöyle devam ediyor:

Halbuki “Güneş” öyle mi?

“Güneş” insan ayırmaz; iyilerin de, kötülerin de üstüne doğar.. Tek düşmanı dinlerin getirdiği “cehalet/bilinçsizlik”. Siz de tarafınızı seçin...

* Siz onu anladınız.. Değil mi?

* Myanmar’da Budist(?) terörüne karşı birleşen insanlar..

* Paris’te Brüksel’de Müslüman(?) terörüne karşı birleşen insanlar..

* Yeni Zelanda’da Hristiyan(?) terörüne karşı birleşen insanlar..

* Verilmek istenen mesaj şu: İnsanlar arasında ayrılık ve düşmanlıkları getiren “Dinler”dir.

* Kazakistan’ın başkenti Astana’da Zümrüd-ü Anka ile Kafdağı’na seferler başladı.
* 30 yıla yakın bir süredir iktidarda olan Nazarbayev istifa etti.

* Nazarbayev bayrağı teslim ediyor.. Hadi bakalım..* Dinlerarası diyalog sonucunda, sufilerin Aşk Şarabı ile Hristiyanların komünyon ayininde Christ (Hak/Truth) ile “BİR” olmak, Ene’l Hakk demek için içtikleri; Hz İsa’nın kanını sembolize eden şarab ile aynı olduğunu anladıklarında beraber söylenecek Aşk Şarkı’ları... 1:44* Yunus Emre Enstitüsü çalışıyor...

Yunus Emre Enstitüsü
@yeeorgtr
Grammy Ödüllü Amerikalı Sanatçı Christopher Tin, Yunus Emre'nin ''Haktan Gelen Şerbeti'' şiirini besteleyerek barışın ve sevginin dili Türkçeyi dünyanın dört bir yanında dinleyicilerle buluşturuyor! 
Videonun tamamı için: (link: https://www.youtube.com/watch?v=iq9tQpneMrc&feature=youtu.be
2:20

* Yeni Zelanda Meclisi'nde Kuran-ı Kerim okundu (link: https://www.aa.com.tr/tr/vg/video-galeri/yeni-zelanda-meclisinde-kuran-i-kerim-okundu)
2:20

* İnsan-ı Kamil /Christ/Güneş Tanrısı’nın Ekinoks( Paskalya)’da yeniden dirilişinden önce gerçekleştirdiği 40 günlük Nigredo/ Çile/ Erbain’i sembolize eden Lent( Büyük Perhiz)

* Güneş kültüne ait simya öğretilerinin Nigredo’sunun (Sufiyye ‘nin Çile/Erbain’i) Hristiyanlığa Lent( Büyük Perhiz) olarak resmen girişi yine 325 yılında İznik Konsil’inde gerçekleşti..

* Simyanın çile uygulaması olan Nigredo, çilehanelerde yapılır ve bu pişirme işlemi 40 gün sürerdi.
* Nigredo yani  Sol Niger(Black Sun/ Siyah Güneş), İnsan-ı Kamil(Christ)’i ortaya çıkarmak için yapılan seyri sülükte ilk aşama..

* 12 burç( 4 KAPI)dan geçerek devran eden Güneş/Christ/İnsan-ı Kamil İlkbahar Ekinoks'unda..

* Da Vinci'nin Son Yemek tablosundaki 12 imam neden 3'erli gruplar halinde kaynatıyorlar?


* Bakalım Paskalya( Yeniden Diriliş) e kadar neler göreceğiz..

* Yeni Zelanda katliamcısından “Savior”?

* Simyanın çile uygulaması olan Nigredo, çilehanelerde yapılır ve bu pişirme işlemi 40 gün sürerdi.

* İslamofobi ve İslami terör(!)ü bitirecek olan Lady Fatima’ya dua ediyor muyuz?


* Halim Selim Retweetledi
@goodnightmoond
@Observer2200
 adlı kişiye yanıt olarak
Bu da hanfendinin eli her yerde satılıyo*Hedeflenen dinsiz bir dünya değil, Omnia ab Uno, Omnia ad Unum diyen, Vahdet-i Vücud inancına sahip bir dünya

Halim Selim Retweetledi
Tez-antitez: Dinler adına terör saldırısı, dinler arası diyalogla beraber çalışıyor. Sentez; dinsiz bir dünya.

* Öyle bir dünyaki; kimi de kendi dilinde Heme Ost ya da Heme ez Ost der ..

* Jung: Benliğe ulaşmak isteyen kişi ilk önce kendi gölgesi ve anima/animus‘u ile yüzleşmelidir. Kimileri için bu kişiliğin karanlık yüzü ile karşılaşmak çok rahatsızlık vericidir. 

* Dünyanın gölgesi ile tanışıyoruz.

* "Bâki nur, bu aşağılık dünyanın ardındadır. Unutma ki; süt de kan nehirlerinin içinden akarak saf oldu." Rumi

* Simyacı Opus Magnum’unu uygularken bireyin aydınlanması için nasıl onu karanlıklardan geçiriyorsa (nefis terbiyesi)aynısını dünya için yapar.

* Siyah Güneş /Sophia/ Sufiyye/ Black Madonna/ ISIS/ Eternal Feminine/Kali

* Hedef Christ’in geri dönüşü ( Nüzûl-i Îsâ), aydınlanma..

* Siz hiç akrofobisi (yükseklik korkusu) olan birilerinin birden boşluğa atladığını gördünüz mü? 

* Ya da hemofobisi (kan korkusu) olan birilerinin bardak bardak kan içtiğini?

* Bir İslamofobi söylemidir gidiyor..

* Kimdir bu İslamofobi tanımını yapanlar? Ne menem bir şeydir bu ?

* 2025 tarihini bir kenara yazalım...

* 3.İznik Konsil’inin yapılacağı ve birilerine göre dünyanın kedere boğulduğu, yozlaşmanın zirve yaptığı Karanlık Çağ Kali Yuga’nın nihayetleneceği 2025 yılı...

* Ayn-ul-Kudât Hemedânî: O ( Siyah Nur) Allah’ın zülüflerine benzetilen nurudur İblis’in; İlahi Nur’la kıyaslandığında karanlıktır elbet, ama o da nurdur aynen öbürü gibi.

* Ne diyordu Ahmed Gazali’nin müridi Ayn-ül-Kudât Hemedânî :

Sevgili’nin ‘gamzesi’ ve ‘beni’yle kast edilen nedir sen bilir misin? Tahtın üstünde asılı duran siyah nurdan sana bir haber verilmedi mi?

* Siyah Güneş/ Sol Niger/ Black Sun/Sophia/Siyah Nur


* Yeni Zelanda’da manifesto yüklü katliam...

* Ayasofya.. Hagia Sophia...* Yeni Zelanda katliamını düzenleyen Brenton Tarrant'a ait eşya...* Jung: Benliğe ulaşmak isteyen kişi ilk önce kendi gölgesi ve anima/animus‘u ile yüzleşmelidir. Kimileri için bu kişiliğin karanlık yüzü ile karşılaşmak çok rahatsızlık vericidir. 

* Dünyanın gölgesi ile tanışıyoruz

* Simyacı Opus Magnum’unu uygularken bireyin aydınlanması için nasıl onu karanlıklardan geçiriyorsa (nefis terbiyesi)aynısını dünya için yapar 

* Siyah Güneş /Sophia/ Sufiyye/ Black Madonna/ ISIS/ Eternal Feminine/Kali

* Hedef Christ’in geri dönüşü ( Nüzûl-i Îsâ), aydınlanma..
* Yeni Zelanda katliamını düzenleyen Brenton Tarrant ve 3 Vav işareti..* Siyah Güneş/ Sol Niger/ Black Sun/Sophia/Siyah Nur* Sophia/Sufiyye/Kadim Hikmet/Eternal Feminine’e adanan Ayasofya’yı günümüzde bilinen ölçülerde tekrar inşa ettiren Doğu Roma İmparatoru Jüstinyen yapı tamamlandığında içine girip muhteşem kubbesini ve süslerini görünce şöyle bağırmıştı: 

“Süleyman! İşte seni geçtim!”* Tam zamanı... Daha iyi fırsat olur mu?

@shadihamid
Rabbi from @SixthandI synagogue and other faith and community leaders showing solidarity at @NationsMosqueDC Friday prayer


* Sosyal medya hesaplarında ISIS( Daeş) militanlarının intikam mesajları yer almaya başlamış.

* ISIS(Daeş)’in çıkardığı dergi Konstantiniyye..* Yeni Zelanda’da manifesto yüklü katliam...

* Ayasofya.. Hagia Sophia...

* Sapientia Ædificavit Sibi Domum" "Sapientia/Sophia/Sufiyye/Wisdom/Siyah Güneş/ Hikmet kendi için ev inşa etti" 

* İstedikleri,Ayasofya’nın tüm pagan sembolleri ile birlikte hoşgörü abidesi olarak, tüm inançların üzerinde bir tapınak olarak açılması...

* Himmler okült ritüellerini Wewelsburg Kalesi’nde yaptırdığı, içinde 12 sütun ve zemininde tapındığı SİYAH GÜNEŞ sembolünün bulunduğu bu salonda gerçekleştiriyordu.


* Himmler Okült ritüelleri için üs olarak dünyanın merkezi (axis mundi) olduğuna ve özel güçleri barındırdığına inandırdığı Wewelsburg Kalesi’ni seçmişti. En üst düzey SS toplantıları burada yapılıyordu. Dünyanın tek ÜÇGEN kalesi..(?)

* Hitler'in sağ kolu Heinrich Himmler  cebinde sürekli Bhagavad Gita'nın bir kopyasını taşıyor ve tüm askerlerden de taşımalarını istiyordu.

* Cebinde sürekli Hindu kutsal metni Bhagavad Gita'yı taşıyan Hitler'in sağ kolu Heinrich Himmler.* “Yaratılmış ve yaratılacak olan ne varsa bu NOKTA’da dürülmüştür” denilen NOKTA. 

Besmele’nin B’sinin noktası..

Ve NASA’nın noktası B’ig B’ang...

Sırlara vakıf NASA...

* İsrail’de seçimler öncesi tüm partilerin ve seçmenin en önemli meselesi marihuana serbest bırakılacak mı, bırakılmayacak mı?* Süryanice’de ṣəlab/ṣəlīb (ܨܠܒ) kelimesi ‘HAÇ, rabb, rahip’ anlamlarına gelir. 

Benzer şekilde Arapça’da ‘asılmış, çarmıha gerilmiş kimse, HAÇ anlamlarına gelen “Salib (ﺻﻠﻴﺐ)” kelimesi kullanılır

Yunus Emre’nin Çalap’ı ve Mevlevi’lerin Çelebisi buradan gelir


* Hakikat-i Muhamediye/ Oğul/Christ nedir?

* Kübrevi Tarikatı  Necmeddin Daye:

“Allah, âlem ağacını Nebî’nin rûhundan yaratmış, ancak Nebî’yi sonuçta âlem ağacının meyvesi yapmıştır .Nebiler ve veliler Allah’a yakınlıklarına göre bu âlem ağacının dallarındaki meyvelerdir.”

* İbn Arabî’ye göre tüm varlığın aslı olması itibariyle Hakîkat-ı Muhammediyye(Oğul), “kün (ol)” hitabını alan mazhardır.

"Allah’ın bir çocuk edinmesi olacak şey değildir. O, bundan münezzehtir. Bir işe karar verdiği zaman ona sadece "ol!" der, hemen olur." Meryem Suresi - 35

*Allah kün(ol) emrini ‘var'a mı vermiş, ‘yok'a mı? Eğer var olana verdiyse olan bir şeye ol demenin mânâsı ne imiş? Yok eğer yok'a verdi ise, olmayan şey muhâtab olur mu imiş? Falanmış, filanmış..

*Hakikat-i Muhammediye /Oğul üzerinden getirilen tüm yaratılış izahlarına cevaben:

Siz ıslıklardan korktukça kadını güçlü yapma söylemlerinin dozunu mecburen artıracaksınız..Siz kadını güçlü yapma söylemlerini arttırdıkça bu ıslıkların dozu daha da artacak..

Siz de söylemlerin dozunu artıracaksınız..

* Neden şaşırdınız ki? Peşinden koşup durduğunuz “Yitik Hikmet” bu..

Holy Whore- Sacred Prostitude- Kutsal Fahişe

Return of the Divine Sophia!


* Siz ıslıklardan korktukça kadını güçlü yapma söylemlerinin dozunu mecburen artıracaksınız..Siz kadını güçlü yapma söylemlerini arttırdıkça bu ıslıkların dozu daha da artacak.. Siz de söylemlerin dozunu artıracaksınız..<<<23             25>>>Halim Selim, 27.03.2019, Sonsuz Ark, Konuk Yazar, Kadim Falsifiye

Sonsuz Ark'ın Notu: Halim Selim Beyefendi'nin onayıyla kendi tweetlerinden konu bazlı olarak tasnif edilmiştir. Kabala (Kabbalah) ile ilgili Sonsuz Ark yayınları için lütfen tıklayınız


Sonsuz Ark'tan


  1. Sonsuz Ark'ta yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. 
  2. Sonsuz Ark linki verilerek kısmen alıntı yapılabilir.
  3. Sonsuz Ark yayınları Sonsuz Ark Manifestosu'na aykırı yayın yapan sitelerde yayınlanamaz.

Seçkin Deniz Twitter Akışı