Çırak Yazarların Özgeçmişleri

Sonsuz Ark/ Evrensel Çerçeveye Yolculuk

Sonsuz Ark

ÇY1/EK: Eyüp Kaan, Çırak Yazar

ÇY2/HK: Hatice Köken, Çırak Yazar


ÇY3/BŞ: Berrak Şebnem, Çırak Yazar


ÇY4/DB: Derya Beyaz, Çırak Yazar; Sahip olduğu, olmadığı her şey için şükreden, anne, eş, eğitimci; çocuklar en zayıf yanı. Okumaya üşenmez, bahçelere meraklı. Üç kedisi, meyve ağaçları ve harika çiçekleri var.


ÇY5/DÇ: Duru Çağlayan, Çırak Yazar; Yaşam zorluklarla geçse de kolaylaştırmayı ,başka gözlerle bakabilmeyi ve gülümsemeyi tercih etti.Etrafına umudu aşılamayı hiç bırakmadı ve yaşadığı sürecede bırakmayacak…


ÇY6/BA: Barış Anteplioğlu, 1974, Gaziantep doğumlu. 1998'den beri, havası ve insanı soğuk, sisi ve yağmuruyla meşhur İngiltere'de yaşıyor. Evli, mutlu, 3 minik insan babası. Severek yaptığı bir işi var. "Oku" emrinin peşinde, hayat boyu çıraklığa yurekten inanıyor. ÇY7/AF: Ahmet Faruk, Çırak Yazar, İlkokul 4. sınıf öğrencisi, Kendisine "Niçin şiir, roman, tiyatro değil de konuyu öykü ile anlatmayı seçtin? diye soran Usta Yazar Cemal Çalık'a "Çünkü: öyküyü daha kolay düşünüp yazıyorum." diyen bir yazar adayı.

ÇY8/D: Dilâgâh, Çırak Yazar,


ÇY9/SU: Su, Çırak Yazar, "Hiç bir şeyden kaçmadı, yazmaktan kaçtığı kadar. Okumaları, öğretilerle örtüşmüyordu çünkü. Yazacak olursa, biliyordu ki en çok kendisini sorgulayacaktı. Ve bu sorgular onu daha çok araştırmaya ve öğrenmeye itecekti. Nihayet buna cesaret etmeye karar verdi. Sonunu bilmediği, ama hayra ereceğini düşündüğü yola düştü."


ÇY10/AÖ: Ahu Öztürk, Çırak Yazar, "Hayallerinden kanat yapıp uçacak, çölleri denizsiz bırakmayacak, bir türlü kavuşamayan Leyla ile Mecnun'u kavuşturacak.."


ÇY11/HK: Halime Kirazlı, Çırak Yazar,  Asistan Muhabir / Yeni Şafak & Gerçek Hayat; "Yaptığım her şey, hayallerimle buluşacağım gün nasıl davranacağımı bilebilmek için..."


ÇY12/EÖRS: Emine Örs, Çırak Yazar, 
Sonsuz Ark'tan
  1. Sonsuz Ark'ta yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. 
  2. Sonsuz Ark linki verilerek kısmen alıntı yapılabilir.
  3. Sonsuz Ark yayınları Sonsuz Ark manifestosuna aykırı yayın yapan sitelerde yayınlanamaz.
  4. Sonsuz Ark Yayınlarının Kullanımına İlişkin Önemli Duyuru için lütfen tıklayınız.

Seçkin Deniz Twitter Akışı