9 Nisan 2014 Çarşamba

SA628/KY7-NY11: Bi Sus Artık Pınar Kür!

 “Bir başörtülünün ne amaçla örtündüğü veya soyunan kadının soyunma niyeti seni ne diye geriyor ki?”


Çekin nefeslerinizi hastalıklı beyinlerinizin suçluluk psikolojisiyle ürettiği paranoyaların kararttığı hayatlardan artık…

Size ne bizim örtümüzden, şeklinden; bilmem neyimizden?...

Size ne?...

Söylesenize siz kimsiniz?

Hayata ‘vur patlasın-çal oynasın, ye-iç, tepin-dur’ mantığının ötesinden bakamayan, fikir sancılarıyla damıtılmamış iki basit kelimeyle cümle kurmayı aydınlık ve ilericilik sayan sizler, keyfinizce hor gördüğünüz başka başka hayatları hedefleyerek, sırf sadist duygularınız tatmin olsun diye her türlü aşağılamayı yapabildiğiniz insanların neyi niye yaptığının derdi size mi kaldı?

Bu toprakların tüm masumlarının haklarını ve mallarını gasp ederek kurduğunuz muz cumhuriyetinizde hiçbir şey için bedel ödememenin rahatlığı ve şımarıklığıyla yıllarca yaptığınız eziyetler, zulümler yetmedi mi?
Artık kendi sırça köşklerinizde yaşayın işte... Yedi sülalenize yetecek kadar yığdınız mallarınız  neyinize yetmiyor?...

Hem azmayan medenî erkeklerin olduğu dünyanın en lüküs sahillerinde soyunuk sayılmadığınız bikinili hallerinizle, bidon kafalı asgari ücretlinin aylık maaşı kadar parasıyla aldığınız kokteylerle keyifler çatsanıza.
Bir başörtülünün ne amaçla örtündüğü veya soyunan kadının soyunma niyeti seni ne diye geriyor ki? Kendine de yazık ama değil mi?

Hem hangi küstahlığınızdan aldığınız hakla bizi sorgularsınız ki?

Anlayabilmeye yeteneğiniz var mıdır? 

Bir kadının, ebedi alemini inşa için örtünürken kadınca nasıl bir bedel ödediğini ve neler kazandığını ne bilirin ki sen? Emoji!

Keza diğerinin de kurduğunuz bu düzende az buçuk dünya geçimliği uğruna yine sizlerin primleri ve alkışlarıyla soyunduğunu bilmezmiş gibi konuşma...  SUS ARTIK!

Bu coğrafyanın hangi tarihinde naylon entelektüel sıfatınızla ülkenin en basit sorunlarına karşı empati yapıp, hayata karşı bir duruşla ve ilkeli davranışla bakabildiniz  ki?

Geçmişte zalimce bakışlarınızdan nefislerinizin tapınaklarına, ağzınızın suları akarcasına üstüne giydirdiğiniz sözüm ona her türlü çağdaş zırvalarınıza kurban ettiğiniz hayatlar hala yetmedi mi?

Şimdi de kalkmış zırvalamalara dayandırıyorsunuz  işi!!!

Ha şimdi kendi dünyalarınızda kendi algılarınızla her şeyi nasıl anlarsanız anlayın ve yaşayın; bundan bize ne?...

Ey sığ kafalılar, sözüm hepinize...

Nasihatten de anlar mısınız bilmem;  ama sana  "SANA NE?" denilmeden önce aklınızın ermeyeceği bazı şeylere "bana ne" demek de şifadır.

Maksadın çiğ fikirlerinin reklamı için ‘iyisi mi, kötüsü mü olur’ mantığıyla zırvalamaksa artık bunlar prim vermeyecek; BİL ve ANLA!

Zihinsel deformasyona uğramış beyninizin saçmalıklarında hortlattığınız kabuslarınızın yağdırdığı paranoid fobilerinizi de alın, lütfen uzak durun bizden!

Ve artık “Bİ SUSUN" kutsal saydığınız tüm putlar aşkına!...
Neşe Yıldız, 07.04.2014, Konuk Yazarlar, Sonsuz Ark
Not: Bu yazı Pınar Kür’ün 8.4.2014’de katıldığı programda "Başörtülü kadınlarla Playboy kızlarını" aynı gördüğünü söylemesi üzerine yazılmıştır.


Seçkin Deniz Twitter Akışı